Eperjeskén, a Magyar Kultúra Napját ünnepelték tanítványaink.
Aranyosapátiban, tanulóink egy gyönyörű ünnepi műsorral örvendeztették meg a helyieket.
Mándoki tanítványaink egy meghitt ünnepi műsorral örvendeztették meg a helyieket.
Záhonyi diákjaink egy csodaszép ünnepi műsorral örvendeztették meg a helyieket.
Aranyosapátiban, diákjaink Luca napi táncmulatságon szerepeltek.
Tiszabezdéden, diákjaink Télapó táncházzal várták a Mikulást.
Rétközberencsi tanítványaink Mikulás tánccal köszöntötték a Télapót.
Tanítványaink a jótékonysági bálon szerepeltek.
Mándoki diákjaink közös táncházzal ünnepelték a Márton napot.
Az aranyosapáti-i tanítványaink Márton napi mulatságon szerepeltek.
Dögén táncosaink is megemlékeztek az 1956. október 23-ról.
Dögei tanítványaink köszöntötték a helyi időseket.
Az egészségnevelési napok keretében a kisebbek táncház keretében közösen táncolhattak.
A szüreti felvonulás során több helyszínen is táncoltak diákjaink.
Papi tanítványaink köszöntötték a helyi időseket.
Tiszabezdéden táncos tanítványaink a Magyarország szeretlek! rendezvényen szerepeltek.
Szeretettel búcsúztattuk Fabu Bettina kolléganőnket, akinek köszönjük áldozatos munkáját!
Sok örömet, boldogságot kívánunk neki a jövőben!
Szívből gratulálunk az aranyosapátii tanítványainknak!
Szívből gratulálunk a balkányi tanítványainknak!